top of page
çizgili Yüzey

BAKIŞ AÇINI GENİŞLET!

Galatasaray Üniversitesi İşletme Kulübü'nün bir yayın organı olan Perspective Dergisi, 2000 yılından bu yana basılı, 2017 yılından bu yana ise online olarak Galatasaray Üniversitesi öğrencilerinin kendilerini birçok farklı konuda ifade edebildikleri özgür bir platform.  Basılı dergimizde, 40 sayı boyunca her sayı için seçtiğimiz farklı Sektör ve Dosya konularını inceledik. Şimdi ise @Perspective__Mag ile Instagram'dayız! 

BU SİTEDE SENİ NELER BEKLİYOR?

perspectivedergisi.com dört ana bölümden

oluşuyor:

 *

 fenêtre : Hayata açılan pencere!

Tarihten sanata,bilimden, modaya pek çok araştırma yazısına; yazarlarımızın öykü, hikaye, deneme, şiir, gezi yazısı gibi kendi görüşlerini kattıkları yazılara buradan ulaşabilirsin.

*

Perspective : Dergimiz için işlenen birçok sektör ve dosya konusunun derinlemesine incelemelerine buradan ulaşabilirsin.

*

Röportajlar: Kültür - sanat ve iş dünyasından değerli isimlerle gerçekleştirdiğimiz söyleşilerimize buradan ulaşabilirsin.

*

Calendrier: Aylık kültür sanat ve etkinlik takvimi. İstanbulda gerçekleşecek etkinliklerle ilgili pek çok detaya ve etkinlik sonrası izlenimlere buradan ulaşabilirsin.

bottom of page