Sanat ve iş dünyasından birbirinden değerli isimlerin konuğu oluyoruz. Onlar anlatıyor, biz yazıyoruz.

Son zamanların parlayan yıldızı, gerek tiyatro gerek dizilerdeki etkileyici oyunculuğuyla gönlümüzde taht kuran, yetenekli olduğu kadar kibar ve mütevazi Boran Kuzum’la çok keyifli bir röportaj gerçekleştirdik…

Perspective:Çok hızlı bir şekilde oyunculuk kariyerinizde ivme kazandınız, başarılı ve tanınan bir oyuncu oldunuz. Bu durum hayatınızdaki dengeleri sarstı mı?

Boran Kuzum:Çok teşekkür ederim. Hayatımda dengeler sarsılmadı...

Geleneksel Türk tiyatrosunun dev ismi Ferhan Şensoy’un kızı Müjgan Ferhan Şensoy ile tarihi Ses Tiyatrosu’nda ilham verici bir sohbet gerçekleştirme fırsatı yakaladık. Tiyatro ile büyüyen, yaşayan ve yaratan Şensoy’un “Pera’daki Hayalet” ile başlayan yolculuğuna kapı aralıyoruz.

Perspective: Ferhan Şensoy ve Derya Baykal’ın kızı olarak büyümek hayatınızda aldığınız kararlarda ve karakterinizin oluşmasında ne derece etkili oldu?

...

   Şimdi arkanıza yaslanın ve çocukluğunuzu düşünün. Dominant teyze desek, aklınıza ilk kim gelir? Cevap: Zeyno Günenç! O, Çocuklar Duymasın dizisiyle hepimizin gönlünde taht kuran, küçüklüğümüzün kahramanlarından biri.

Perspective: Sizi hep dizilerde görüyoruz. Sinema filmlerindeki rolleri daha mı zor kabul ediyorsunuz? Bir rolü alırken seçim kriterleriniz nelerdir?

Zeyno Günenç: Güzel bir proje olsa oynayacağım, biraz zor...

   Eyşan, Sıla, Zeynep, Nevra ve çok daha fazlası... Her karakteriyle kendini baştan yaratan, oynadığı zor rollerle kendisine hayran bırakan Cansu Dere’yle samimi bir sohbet...

Perspective: İstanbul Üniversitesi Arkeoloji mezunusunuz. Bu bölümü seçme sebebiniz neydi? Hâlâ bu konuda bir şeyler yapıyor veya yapmak istiyor musunuz?

Cansu Dere: Bölümü seçme sebebim okulda da tarih ve sosyolojiyle ilgilenmiş olmam. Hem tarih hem...

     Onu şarkılarıyla ve şiirleriyle biliyorduk. Şimdilerde lirizmini sanatın başka bir dalına taşıyor. Hem The Marmara Pera Oteli’ndeki "Anachronismus" sergisini gezdik hem de kendisiyle güzel bir sohbet gerçekleştirdik. İşte karşınızda Can Bomomo!

Perspective: Sahnelerde gördüğümüz Can Bonomo’yu kendisinden dinleyebilir miyiz?

Can Bonomo: Ben kimim? Şiir yazan bir müzisyenim, hobi olarak da resimle ilgilendiğim ortay...

Please reload

 2017, developed and designed by Emre Göler for Galatasaray University Business Administration Club